6000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hakkımızda

Firmamız dedemiz Ahmet Akdeniz tarafından 1950 yılında Kayseri’de Araç yedek parça hırdavat malzemeleri satışı yapmak üzere kurulmuştur. 
1990 yılından sonra İstanbul Tahtakale’de bir şube daha açıp genel hırdavat malzemeleri ithalat ihracat işlerine girmiştir. 2020 yılında  Genel hırdavat malzemeleri ihracat ithalat işleri yaparak MEHAK markasını Dünyada Kaliteli malları kabul edilir fiyatlara sunulabilecegini kanıtlamıştır.
Genel hırdavat ve teknik hırdavatın ve Garaj hırdavatında Türkiye’de ve Dünya’da  en bilinen ve en güvenilen marka olmak istiyoruz.
Dünya’da da en kaliteliler arasında yer alacağız.

Genel olarak Havalı el aletleri, tel fırçalar , Araç lastik sökme takma makinaları , Balans makinaları ; Döşeme tabancası , Krikolar , Hava kompresörleri , Araç lastikleri için  sıcak soğuk yamalar  , Her çeşit amaca hizmet eden matkap uçları , kilitler , Su terazisi , Bağlantı elemanları ; Hava hortumları , Şartlandırıcılar , Caraskallar  ve diğer bir çok genel hırdavat malzemeleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...